Hlavní obsah
The Rock obklopen krasavicemi Foto: Paramount Pictures

Nová komedie Pobřežní hlídka je na internetu nejdiskutovanější

Komedie Baywatch (Pobřežní hlídka) si tak trochu utahuje ze starého amerického seriálu a zdá se, že lidé se na ni opravdu těší. Podle průzkumu firmy comScore jen za týden vyvolala na internetu asi 45 000 konverzací a celkově 500 000 konverzací.

The Rock obklopen krasavicemi Foto: Paramount Pictures
Nová komedie Pobřežní hlídka je na internetu nejdiskutovanější

V americkém Miami měla komedie Pobřežní hlídka premiéru 13. května a do českých kin dorazí až 15. června. Hlavní role dostali Dwayne Johnson a Zac Efron.

Svědomité proslovy kalifornského „Mirka Dušína” Davida Hasselhofa už se konat nebudou. Film se nebere vážně jako seriál z devadesátých let. Plavčíci budou házet sprosté hlášky a komentovat pozadí kolegyň.

Nový tým Pobřežní hlídky

Foto: Paramount Pictures

Efron dostal roli povrchního flákače, kterého práce u hlídky moc nezajímá, spíše obtěžuje ženy slunící se na pláži. Ve snímku hrají také Alexandra Daddariová či Kelly Rohrbachová.

Vedle Pobřežní hlídky se lidé na síti nejvíc baví o pokračování Vetřelce (Alien: Covenant), které vyvolalo asi 34 000 konverzací. Pod vedením Ridleyho Scotta si v něm zahráli démonický Michael Fassbender, Katherine Waterstonová, Billy Crudup či Danny McBride. Třetí místo patří filmu Wonder Woman, kterému se podle comScore věnuje 29 000 konverzací.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků