Hlavní obsah
Nová DVD Foto: Novinky

Nová DVD: To: Kapitola 2, Krvavá nevěsta, Brankář a Anna

V hororu To s podtitulem Kapitola 2, se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly. Hodně drsnou svatební noc prožije hrdinka filmu Krvavá nevěsta. Brankář přináší dramatický životní příběh legendárního fotbalisty Manchester City Berta Trautmanna. Titulní hrdinkou filmu Luca Bessona Anna je pařížská topmodelka.

Nová DVD Foto: Novinky
Nová DVD: To: Kapitola 2, Krvavá nevěsta, Brankář a Anna

To: Kapitola 2

Nyní již dospělí přátelé z dětství se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Jediný Mike zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.

To: Kapitola 2, USA 2019, horor, 168 min., režie: Andy Muschietti, hrají: James McAvoy, Jessica Chastainová, Bill Skarsgard, Bill Hader a další.

Obal DVD

Krvavá nevěsta

Když se osiřelá dívka Grace provdá za bohatého Alexe le Domase, musí si podle tradice zahrát s novou rodinou některou z jejích her, kterou si sama vylosuje. Volba padne na hru na schovávanou, což je sice jednoduché, ale Grace netuší, že její budoucí příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé střelné, bodné i sečné zbraně. Ale Grace se nehodlá vzdát lacino.

Krvavá nevěsta, USA 2019, horor/thriller, 96 min., režie: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett, hrají: Samara Weavingová, Mark O'Brien, Andie MacDowellová, Adam Brody, Henry Czerny a další.

Obal DVD

Brankář

Bert Trautmann se narodil v Německu v roce 1923 a během války se jako výsadkář aktivně zapojil do bojů. Ke konci války byl zajat a v táboře si všimli jeho talentu. Navzdory počáteční nenávisti fanoušků působil v týmu Manchesteru až do roku 1964. Zlom v jeho kariéře přišel v roce 1958 ve finále Anglického poháru, kdy pro svůj tým vybojoval vítězství.

Brankář, Německo/Velká Británie 2018, životopisné drama, 120 min., režie: Marcus H. Rosenmüller, hrají: David Kross, Freya Mavorová, John Henshaw, Harry Melling a další.

Obal DVD

Anna

Za okouzlujícím půvabem pařížské topmodelky Anny Poliatové se skrývá tajemství, díky kterému se ocitne v centru nebezpečné operace, rozehrané špičkovými agenty soupeřících tajných služeb. Film je strhující jízda plná překvapivých zvratů, vášnivých vztahů a akce.

Anna, Francie 2019, akční/thriller, 118 min., režie: Luc Besson, hrají: Sasha Lussová, Helen Mirrenová, Luke Evans, Cillian Murphy, Nikita Pavlenko, Ivan Franěk a další.

Obal DVD

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků