Hlavní obsah
Nová DVD 5. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nová DVD: Stážista, Muž na laně, We Are Your Friends a Pan

Robert De Niro a Anne Hathawayová jsou hrdiny komedie Stážista. Muž na laně je příběhem jediného člověka na světě, který přešel prázdnotu mezi věžemi Světového obchodního centra. Příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života se jmenuje We Are Your Friends. Do světa fantazie zavede diváky film Pan.

Nová DVD 5. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nová DVD: Stážista, Muž na laně, We Are Your Friends a Pan

Stážista

Nová DVD

Ben Whittaker je sedmdesátiletý vdovec, který si uvědomil, že odchod do důchodu není až tak skvělý, jak se říká. Využije příležitosti vrátit se znovu do hry a stane se vedoucím stážistou módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová.

Stážista, USA 2015, komedie, 121 min., režie: Nancy Meyersová, hrají: Robert De Niro, Anne Hathawayová, Nat Wolff, Rene Russo a další.

 

Muž na laně

Nová DVD

Petit už přešel na laně nejednu propast. Když se rozhodne pod vedením svého mentora Papa Rudyho přejít z jednoho Dvojčete na druhé, musí překonat nepopsatelné problémy a vypořádat se se zradami, neshodami i bezpočtem rizik, která uskutečnění celé akce ohrožují.

Muž na laně, USA 2015, životopisné drama, 123 min., režie: Robert Zemeckis, hrají: Josef Gordon Lewit, Ben Kingsley, Charlotte Le Bonová a další.

 

We Are Your Friends

Nová DVD

Ctižádostivý 23letý DJ Cole tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Když ho vezme pod svá křídla postarší DJ, věci se zkomplikují: Cole se zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie, přátelství s Jamesem se rozpadá a Cole si musí vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností.

We Are Your Friends, VB/ Francie/ USA 2015, romantický hudební, 93 min., režie: Max Joseph, hrají: Zac Efron,Wes Bentley, Emily Ratajkowski a další.

 

Pan

Nová DVD

Pan je nezkrotný uličník, ale bezútěšné prostředí londýnského sirotčince, ve kterém strávil celý dosavadní život, není pro takového chlapce nejvhodnější místo. Až jednou v noci se stane něco neuvěřitelného – Pan opustí sirotčinec a ve své fantazii se ocitne ve fantaskním světě pirátů, válečníků a pohádkových bytostí obývajících Zemi Nezemi.

Pan, USA 2015, fantasy, 111 min., režie: Joe Wright, hrají: Levi Miller, Hugh Jackman, Roony Mara a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků