Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Twenty One Pilots, Lady Gaga a Bradley Cooper, Jitka Zelenková i KT Tunstall

Startuje podzimní období, kdy nová alba vydávají mnohé hvězdy. Aktuálně to jsou například Twenty One Pilots, kteří patří v současnosti k nejoblíbenějším mladým formacím. Došlo i na soundtrack k filmu A Star Is Born, pod který se jako interpreti podepsali Bradley Cooper a Lady Gaga.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Twenty One Pilots, Lady Gaga a Bradley Cooper, Jitka Zelenková i KT Tunstall

Twenty One Pilots: Trench

Nová alba

Foto: Warner Music

Trench je v pořadí páté album amerického dua Twenty One Pilots, které tvoří Tyler Joseph a Josh Dun. Na desce mísí řadu hudebních vlivů, součástí je i moderní a zvukově současně agresivní produkce jednotlivých písniček.

Lady Gaga, Bradley Cooper: A Star Is Born

Nová alba

Foto: Universal Music

Na soundtracku k novému americkému filmu je devatenáct skladeb rozličných hudebních žánrů a patnáct dialogových tracků, které posluchače uvedou do děje a umožní jim plně prožít filmové momenty i za absence plátna. Soundtrack mimo jiné obsahuje klíčové skladby z filmu – Shallow a Maybe It’s Time.

Jitka Zelenková: Intimity

Nová alba

Foto: Supraphon

Skladby pro novinku si zpěvačka Jitka Zelenková vybírala z repertoáru, který tvoří podstatu jejího hudebního cítění, z pop-jazzových amerických standardů, emotivních francouzských šansonů, filmových melodií a bossa novy. Doplnila je původními skladbami domácích autorů, které souzní s těmi světovými.

KT Tunstall: Wax

Skotská zpěvačka a skladatelka KT Tunstall vydává své šesté studiové album. Navazuje na dva roky starý poprockový počin Kin. Obě desky ještě doplní do pomyslné trilogie ta následující.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků