Hlavní obsah

Nová alba: Radůza, Snoop Dogg či Martin Gore

Novinka písničkářky Radůzy přináší zajímavý koncept, novinka rappera Snoop Dogga zajímavé hosty v čele se Steviem Wonderem a Gwen Stefani, novinka Martina Gorea zase instrumentální skladby člena Depeche Mode. I další počiny stojí za poslech.

Nová alba: Radůza, Snoop Dogg či Martin Gore

Radůza: Marathon, Příběh běžce

Nová alba

Foto: Radůza Records

Další album písničkářky Radůzy je koncepční. Jsou na něm příběhy z válek napříč věky. Ke každé skladbě je napsaná povídka, přičemž všechny vycházejí v podobě knížky jako součást kolekce. Radůza se na albu přibližuje stylu, který si sama nazvala chansonetto. Je na něm ale víc vlivů, díky čemuž je pestré.

 

Snoop Dogg: Bush

Nová alba

Foto: Sony Music

Bush je třinácté album v diskografii amerického rappera Snoop Dogga. Kolekce vznikla ve spolupráci s producentem Pharrellem Williamsem a jako hosté se na ní objevují Stevie Wonder, Gwen Stefani, Kendrick Lamar a další.

 

Martin L. Gore: MG

Nová alba

Foto: Mystic Production

Martin L. Gore je především člen skupiny Depeche Mode. Aktuálně ovšem vydává své sólové album, na které si nejenom napsal hudbu, ale rovněž ho produkoval. Pracovat na něm začal po skončení turné své domovské kapely. Jde o instrumentální kolekci, přesně takovou, o jejíž realizaci Gore léta snil.

 

Roxette: The Roxbox (A Collection Of Roxette's Greatest Songs)

Nová alba

Foto: Warner Music

Největší hity své kariéry vydává švédská popová dvojice Roxette na kolekci, která čítá čtyři kompaktní disky. Není pochyb o tom, že nic podstatného nechybí. Kapela se brzy představí na koncertech v Praze a Ostravě.

 

Roisin Murphy: Hairless Toys

Nová alba

Foto: Play It Again Sam

Osm nových skladeb je na novém sólovém albu bývalé členky populární britské formace Moloko. Na elektronické desce se písně nesou ve volném tempu a charakterizuje je důraz na konečnou náladu. Ideální album pro melancholické povahy.

 

Six Feet Under: Crypt Of The Devil

Nová alba

Foto: Metal Blade Records

Nové album americké deathmetalové legendy přináší tradičně nesmlouvavou hudbu a podobně naladěný zvuk. Je to kolekce, které vévodí hudební agresivita, brutalita a rychlost. Six Feet Under takto vydali již jedenácté studiové dílko.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků