Hlavní obsah

Nová alba: Corinne Bailey Rae, Rob Zombie i Martina Trchová

Nový týden přináší novinku zajímavé Britky Corinne Bailey Rae, nářez zkušeného amerického rockera Roba Zombieho i citlivé písně Martiny Trchové či výběrovku s novinkami Petra Kotvalda..

Nová alba: Corinne Bailey Rae, Rob Zombie i Martina Trchová

Corinne Bailey Rae: The Heart Speaks In Whispers

Nová alba

Foto: Universal Music

Britská zpěvačka a skladatelka Corinne Bailey Rae přichází se svým v pořadí třetím studiovým albem. Svůj příjemný hlas rozprostírá v písničkách laděných v duchu r’n’b. Novinka působí velice dobře jako kompaktní celek.

 

Rob Zombie: The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser

Nová alba

Foto: Universal Music

Rob Zombie je výrazný americký rockový skladatel a interpret, který na sebe upozornil před lety v čele kapely White Zombie. Kromě něho na nové elektrorockové desce pracoval kytarista John 5, baskytarista Piggy D a bubeník Ginger Fish. Kolekce je agresivní, temná, zvukově nesmlouvavá.

 

Martina Trchová & Trio: Holobyt

Nová alba

Foto: Indies MG

Nové album české zpěvačky, hudebnice a textařky Martiny Trchové je o hledání domova – domovského místa ve světě i uvnitř člověka. Přináší dvanáct nadžánrových skladeb, které jsou energické, hudebně barevné a současně jemné.

 

Petr Kotvald: EXXXclusive

Nová alba

Foto: Supraphon

Petr Kotvald si připomíná třicet let na hudební scéně. Na novém trojalbu jsou jeho největší hity ze sólové dráhy, nejoblíbenější písně a na třetím cédéčku jsou pouze novinky. Kotvald je předkládá v moderním tanečně-popovém duchu.

 

Drake: Views

Nová alba

Foto: Universal Music

Kanadský raper Drake vydává své páté studiové album. Šikovně na něm spojuje vlivy hudby, kterou je od počátků své kariéry ovlivněn, tedy hip-hopu, r’n’b a dancehallu.

 

Birdy: Beautiful Lies

Nová alba

Foto: Warner Music

Třetí studiové album britské zpěvačky Birdy se opět nese ve víceméně popovém duchu. Kolekce ukazuje, že má Birdy talent, její hlas je příjemný a v interpretaci působí upřímným dojmem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků