Hlavní obsah

Nejvíce diváků hledá Nema

Americký animovaný film Hledá se Nemo se už potřetí umístil v čele návštěvnosti českých kin. O víkendu příběh o rybách podle informací Unie filmových distributorů zhlédlo ve čtyřiadvaceti kinosálech téměř 37 tisíc malých i velkých diváků, kteří v pokladnách nechali 3,4 miliónu korun. Za tři týdny ho vidělo už 190 000 diváků

Nejvíce diváků hledá Nema

Na druhém místě skončil americký akční horor Underworld, třetí je romantická komedie Láska nebeská s hvězdným obsazením a za ní závěrečný díl Matrix.

Tuzemské snímky se tentokrát do první pětky nedostaly. Film Davida Ondříčka Jedna ruka netleská skončil šestý a snímek Ondřeje Trojana Želary jedenáctý.

To se však může změnit už tento víkend, protože tento čtvrtek do kin přijde režijní prvotina producenta Václava Marhoula Mazaný Filip na motivy úspěšné stejnojmenné parodie na detektivky drsné školy z repertoáru divadla Sklep.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků