Hlavní obsah
Kapela Mirai chystá druhé album. Foto: Universal Music - Ondřej Pýcha

Mirai po autonehodě další koncerty neruší

V neděli dopoledne došlo na dálnici D4 k hromadné nehodě tří aut. Sedm lidí bylo zraněno, z toho jedna žena těžce. V dodávce, která v nehodě také byla, cestoval na koncert do Ústí nad Labem tým poprockové kapely Mirai. Jela v ní manažerka skupiny, která byla vážně zraněna, spolu s techniky, jejichž zranění byla lehčí.

Kapela Mirai chystá druhé album. Foto: Universal Music - Ondřej Pýcha
Mirai po autonehodě další koncerty neruší

Nedělní vystoupení v Ústí nad Labem skupina Mirai po nehodě zrušila a rozhodla se být se svou manažerkou a se členy technického týmu, kteří byli v dodávce. Následující vystoupení už ale absolvuje podle plánu.

„Členové kapely jsou v pořádku, takže není důvod koncerty rušit,“ řekl Právu zpěvák a kytarista Mirai Navrátil. „Uvidíme, jak na tom budou ti, kteří jeli v dodávce, jež byla v té hromadné nehodě. Máme sice trochu poškozené některé nástroje, ale žádné tak vážně, aby nás to nějak omezovalo.“

Mirai vystoupí 29. srpna na Náplavce v Praze, 30. srpna na festivalu ve Výravě, o den později na putovní přehlídce Hrady.CZ a také na Fox Festivalu v Pardubicích.

„Tak nebojte, žijeme, respektive náš dreamteam, co stojí v první linii. S manažerkou Mončou jsme si volali a má teda chuděra tu nohu dolámanou, ale vzhledem k tomu, jak to vypadalo hrůzostrašně a vzhledem k tomu, že letěla helikoptérou, je relativně v pořádku. Už za ní pádíme do špitálu. Ústí, určitě vám koncert vynahradíme. Myslíme i na vás dolámané z dalších aut. Jezděte opatrně. Tam, kde to napálili do lesa, zrovna čtyři metry nebyly stromy… Život visí na vlásku,“ napsala na Facebook kapela Mirai.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků