Hlavní obsah

Michael Jackson a Alla Pugačovová chystají podle ruských novin společný koncert

Královna ruského popu Alla Pugačovová sice před svými šedesátinami ohlásila odchod z koncertních pódií, ale nyní se údajně chystá společně si zazpívat s americkým zpěvákem Michaelem Jacksonem. Oznámil to ruský list Izvestija s odvoláním na nejmenovaný zdroj ze zpěvaččina okolí.

Michael Jackson a Alla Pugačovová chystají podle ruských novin společný koncert

Své tvrzení o chystaném americko-ruském hudebním "superprojektu", který prý má přispět k nynějšímu oteplování mezi oběma velmocemi, deník podpořil i otištěním fotokopií dopisů s Jacksonovou nabídkou ke spolupráci pod oslovením "Dear Mrs. Pougacheff!" a souhlasnou odpovědí ruské zpěvačky začínající neformálněji "Hi, Michael!".

Dalším důvodem jsou prý i finanční potíže obou hvězd způsobené nynější hospodářskou krizí, a tak překladatelé prý už měsíc pracují na ruské a anglické verzi hitů Black Or White či Harlekýn, aby vše stihli do prvního koncertu, který se nejspíše odehraje v Londýně.

Jackson nedávno ohlásil po dvanáctileté pauze návrat na koncertní pódia. Série pěti desítek koncertů v londýnské O2 Areně by měla odstartovat začátkem července a skončit v únoru příštího roku.

Zatím však není jasné, jestli si fanoušci obou někdejších popových hvězd mají jít rovnou stoupnout do fronty na lístky, anebo zda si deník "vystřelil" ze svých čtenářů ještě před 1. dubnem, kterému se v Rusku přezdívá Den bláznů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků