Hlavní obsah
Velvyslanec Itálie Pasquale D´Avino navštívil v úterý 5. června Plzeňský kraj. Foto: KÚ Plzeňského kraje

Matuš odřekl účast v muzikálu Bídníci

Kvůli zdravotním problémům nebude v muzikálu Bídníci účinkovat zpěvák Bohuš Matuš. Který měl ztvárnit Mária. Už několik měsíců ho trápí chronický zánět hlasivek. "Proto jsem se rozhodl upustit od enormního hlasového vytížení a vyléčit všechny zdravotní problémy," sdělil Matuš, který si míní šetřit hlas, protože na podzim bude natáčet druhé album.

Velvyslanec Itálie Pasquale D´Avino navštívil v úterý 5. června Plzeňský kraj. Foto: KÚ Plzeňského kraje
Matuš odřekl účast v muzikálu Bídníci

Přestože se Matuš vyjádřil, že od muzikálového projektu odstupuje, kontrakt má stále platný. "Smlouvu lze zrušit pouze na základě shody jedné i druhé strany. Protože nám dodnes pan Matuš nepředložil žádný důvod,, který by byl natolik závažný, abychom ho uznali, na smlouvě trváme," dodal František Janeček s tím, že jinak po Matušovi budou vymáhat náhradu škody za reklamní kampaň, což by bylo zhruba kolem 30 miliónů korun.

Než se celá záležitost začala řešit v médiích, nebyl Matuš schopný Františkovi Janečkovi, který Bídníky produkuje, odůvodnit, proč roli, o kterou tolik usiloval, chce najednou odmítnout. "Pan Hefner z agentury Krach, která Matuše zastupuje, nám řekl jenom, že Matušův důvod je velmi závažný," sdělil Právu František Janeček. Nyní mu Matuš poslal lékařskou zprávu, ve které se uvádí: "Pan Bohuš Matuš se od 23.6. léčí pro akutní chronický zánět hlasivek. Doporučuji klid na lůžku, minimálně 10 dnů léčbu antibiotiky, další léčba eventuelně na krčním oddělení."

Muzikál má mít premiéru 16. září.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků