Hlavní obsah
Marek Ztracený vyhlíží své největší koncerty. Foto: Supraphon - Jan Tuma

Marek Ztracený vydá nové album. První prodej bude na koncertech v O2 areně

Marek Ztracený oznámil u příležitosti konání dvou koncertů v pražské O2 areně vydání nového alba. Dostalo název Planeta jménem stres. Prvním singlem je píseň Tak se nezlob, jež byla představena v pátek i s valentýnským videoklipem. Album bude do oficiálního vydání 26. února v prodeji jen na koncertech Ztraceného v pražské O2 areně 22. a 23. února.

Marek Ztracený vyhlíží své největší koncerty. Foto: Supraphon - Jan Tuma
Marek Ztracený vydá nové album. První prodej bude na koncertech v O2 areně

Ztracený se po dvou letech a po posledním studiovém počinu Vlastní svět vrátil do studia DC Sound - Frýdštejn, aby tam s producentem Daliborem Cidlinským jr. natočil deset nových písniček. Jako jedenáctou přidal vánoční singl Stačí věřit, vydaný na konci loňského roku.

Marek Ztracený je v současnosti označován za jednoho z nejúspěšnějších domácích skladatelů. Potvrzuje to i téměř stoprocentním autorstvím všech písní na novém albu. Výjimkou je titulní skladba Planeta jménem stres, ve které se objevuje hned první velké překvapení. Spoluautorem textu je hostující raper Rytmus. Druhým speciálním hostem alba je zpěvačka Tereza Mašková v duetu Víc než hádky.

Klip k písni Tak se nezlob natočil Marek Ztracený za pár hodin

Video: Supraphon

Na albu jsou kromě zmíněných singlů i vtipně pojatá autobiografická písnička Dokonalej či milostné vyznání Tak ti tu říkám. Nechybí písně s poctivým poprockovým základem, které reprezentují úvodní Když tě život kope do zadku či Obyčejný člověk. Písnička Až se tě někdo zeptá je věnovaná Ztraceného synovi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků