Hlavní obsah
 

Lipo představil písničku a klip pro lidi, kteří chtějí měnit svět

Mladý český raper Lipo vydal skladbu Vidíš, co jiní nevidí a pořídil k ní videoklip. Písnička je určena všem kreativním lidem, kteří se nechtějí jen bez zájmu dívat na stav věcí kolem sebe, ale mají chuť a nápady, jak je měnit k lepšímu.

 
Lipo představil písničku a klip pro lidi, kteří chtějí měnit svět

V klipu, jenž si Lipo sám režíroval, se objevují talentovaní mladí lidé, kteří jdou za svými uměleckými sny. Refrén nazpíval ODD, jenž s Lipem jako producent spolupracuje pravidelně. Není však příliš obvyklé, aby se postavil za mikrofon.

O tom, jak je těžké přetavit přání v konkrétní výsledek, ví své i sám Lipo. „Vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem začínal psát první texty a neměl jsem nic, kromě touhy světu sdělit to, co jsem sám považoval za důležitý. Je mi jasné, že takhle nějak začíná většina lidí a že to občas není vůbec snadný,“ zamýšlí se hudebník, který před deseti lety vydal první desku s projektem BPM.

„V poslední době jsem se setkal s řadou projektů mladých lidí, kteří se rozhodli změnit věci kolem sebe a věnovat svoji energii něčemu, co má hlubší smysl. Tu písničku jsem napsal pro všechny, kteří si jdou bez okázalých gest za svým snem,“ dodává ještě Lipo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků