Hlavní obsah

Leslie Nielsen měl natočit další díl Bláznivé střely, ale studio příliš šetřilo

Nedávno zesnulý komik Leslie Nielsen měl potěšit milióny svých fanoušků v dalším pokračování Bláznivé střely. Scénář byl už hotový, ale natáčení nikdy nezačalo, informovaly americké filmové servery Moviehole a Whatsplaying.

Leslie Nielsen měl natočit další díl Bláznivé střely, ale studio příliš šetřilo

Studio Paramount údajně připravovalo film dlouhou dobu, mělo už hotový scénář, ale zádrhel způsobily finance. I přes úspěch Bláznivých střel z osmdesátých let poslední díl prý nevydělal v kinech tolik, kolik si producenti slibovali, a studio tak rozhodlo, že další film musí být levný a udělají ho pouze pro DVD.

Nielsen byl ale tak velká hvězda, že by se rozpočet pro malý film zhroutil pod tíhou jeho honoráře. Proto prý šéfové studia uvažovali o tom, že by snímek natočili bez Nielsena, což ale filmaři odmítli. Projekt se tak rozpadl.

To vše se odehrálo už před lety. Server Moviehole popírá zprávy NY Daily News, že Leslie Nielsen se těsně před smrtí chystal na natáčení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků