Hlavní obsah
Lenny vydá album v září. Foto: Universal Music

Lenny vydává další singl a ohlašuje turné

Debutové album české zpěvačky Lenny je ohlášeno na 9. září. Singl a videoklip Hell.o, který vypustila začátkem léta, se setkal s kladnými reakcemi. Nyní Lenny přichází s emotivní skladbou My Love, k níž sama natočila i videoklip.

Lenny vydá album v září. Foto: Universal Music
Lenny vydává další singl a ohlašuje turné

„Jsou písničky, které vznikají roky, a pak ty, které jsou hotové za dvacet minut. My Love je jedna z takových věcí, protože jsem přesně věděla, co v ten moment cítím, a jak to chci říct. Od začátku mi bylo jasné, že písnička musí zůstat co nejjednodušší a čistá. Ondra Fiedler pak pod svou taktovkou zcela pochopil, jak skladbu produkčně podchytit,“ vysvětluje Lenny vznik písně.

Samotnou skladbu doprovází originální video, jenž  Lenny natočila během svého pobytu v Čechách. Nálada písně tak dostala i vizuální podobu, která její výraz umocňuje.

„Klip k My Love je z mého pohledu tak trochu risk, protože to zdaleka není to, co vídáme běžně na obrazovkách. Myslím, že si ale písnička svou přirozeností a otevřeností takový přístup žádala. Pro mě je to jako fotografie nějaké vzpomínky. Není třeba dokonalá, ale ta emoce je tam prostě momentálně zachycena. Přesně tohle jsem potřebovala, aby dýchalo i z klipu,“ říká Lenny.

Desku s názvem Hearts Lenny krátce po jejím vydání představí svým fanouškům také naživo. Turné se stejnojmenným názvem odstartuje 30. září v Liberci - Vratislavicích a skončí 30. října v pražském Lucerna Music Baru.

Videoklip k písničce My Love je ke zhlédnutí ZDE.

Hearts Tour 2016

30. 9. Liberec - Vratislavice

 1. 10. Ostrava

 4. 10. Brno

 5. 10. Olomouc

 8. 10. Plzeň

15. 10. Pardubice

28. 10. České Budějovice

30. 10. Praha

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků