Hlavní obsah
Lenka Dusilová a Baromantika Foto: Bet Orten

Lenka Dusilová má nový klip Smiluj

Nový videoklip Smiluj zpěvačky Lenky Dusilové a kapely Baromantika je k vidění na Mixer.cz. Bude součástí živého DVD, které má vyjít na podzim.

Lenka Dusilová a Baromantika Foto: Bet Orten
Lenka Dusilová má nový klip Smiluj

Píseň se zasněnou náladou a básnickými texty - přesně taková, jakou od Lenky očekáváte - byla natočena v produkci společnosti VICE a v režii Tomáše Zilvara. Natáčelo se loni v klubu Café V lese.

Na koncertě v Lucerna Music Baru 9. dubna se fanoušci dočkají nejen písně Smiluj, ale i dalších z dílny Baromantiky a dokonce zazní některé novinky, které ještě nevyšly.

"V lednu jsme s Baromantikou zažili nový impuls díky speciálnímu koncertu v Nové Syntéze konanému u příležitosti milióntých padesátých globálních narozenin umění, pro který jsme vytvořili nové hudební nálady a potvrdili si tak náš společný autorský rukopis. Máme radost z této kontinuity a těšíme se, že kromě skladeb z alba Baromantika a ochutnávky z živáku v Café V lese máme možnost zahrát tyto klubající se nálady, které ještě neznáte," uvedla Lenka Dusilová.

Jako předkapela Baromantiky se představí dvanáctičlenná skupina Prague Modern Young.

Kompletní DVD záznam koncertu z Café V lese se kapela chystá vydat ještě letos na podzim, kdy vyrazí na dalších několik koncertů doma i v zahraničí. V říjnu Baromantika zahraje na Waves Wienna festivalu v Rakousku.

Turné:

9. 4. Praha, Lucerna Music Bar
15.4. Havlíčkův Brod, KD Ostrov
26.4. Rychlebské hory, Superflow
16.5. Litoměřice, KD
17.5. Vrchlabí
29.5. Český pivní festival, Praha Výstaviště
1.6.   Zlín
7.6.   Praha, Habrovka
14.6. Nový Bor
22.6. Šternberk
22.6. Jihlava
29.6. Lipno nad Vltavou
19.7. Buchlovice, Amfiteátr Zámku Buchlovice
9.8. Karviná, festival Dokořán
10.8. Lovosice, Žafest
3.-5.10. Vídeň, Waves of Wienna

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků