Hlavní obsah
 

Kryštof se Simou Martausovou nahrál duet pro třetí Bobule

Kapela Kryštof vydává ve spolupráci se slovenskou písničkářkou Simou Martausovou nový singl Hvězdáři. Hudbu i text složil Richard Krajčo, produkce se ujal Ondřej Fiedler a o mix a mastering se postaral Ecson Waldes. Singl je předzvěstí třetího pokračování vinařské komedie Bobule, kterou kapela Kryštof provází už od samých začátků.

 
Kryštof se Simou Martausovou nahrál duet pro třetí Bobule

„Když nás filmaři oslovili i na jejich trojku, udělalo nám to opět radost. Měli jsme už několik rozpracovaných písní na album, které budeme vydávat v roce 2021, a volba padla na duet, který jsem napsal pro kapelu a Simu Martausovou,“ přibližuje vznik skladby Richard Krajčo.

„Sima nás totiž před dvěma lety oslovila na spolupráci, a tak se všechno hezky spojilo dohromady. Máme rádi její písničky a jejich energii, takže jsme byli rádi, že se jí song, ve kterém jsem se poprvé pokusil o slovenský text, zalíbil,“ dodává.

„Spolupráce s Richardem Krajčem a celou kapelou Kryštof mi udělala radost. Mám ráda jejich hudbu a celé to byla krásná zkušenost. Richard složil celou píseň dokonce i se slovenským textem, což je velmi obdivuhodné. Jsem ráda, že jsem se toho celého zúčastnila – oblíbila jsem si i ostatní členy kapely i Richardovu Karin, se kterou jsem se díky natáčení seznámila,“ doplňuje Martausová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků