Hlavní obsah

Krajňák točí Poslední plavky

Rozmarnou letní komedii Poslední plavky začne koncem června natáčet jako svůj celovečerní hraný debut režisér Michal Krajňák. Do hlavních rolí obsadil Petra Čtvrtníčka, Josefa Poláška, Jiřího Lábuse a Rudolfa Hrušínského st.

Krajňák točí Poslední plavky

"Rybář jsem odmalička a kromě toho tam budu hrát nerudného dědka, jímž začínám být," řekl na setkání s novináři Hrušínský a dodal, že navzdory svým rybářským zkušenostem do scénáře zasahovat nebude: "Když, tak jen nechtěně."

Producent filmu Viktor Tauš ke vzniku projektu řekl: "Chtěli jsme strávit léto u jezera a vzali jsme s sebou pár populárních herců, aby byla sranda," Čtvrtníček vzápětí označil Poslední plavky za volné pokračování Rozmarného léta, což ale Tauš uvedl na pravou míru: "K Rozmarnému létu se odkazujeme jen ve smyslu nálady, jinak bude náš film výrazně ujebanější."

Podle režiséra Krajňáka se už teď na Slovensku na místě natáčení pilně pracuje. O snímku řekl, že v něm bude ležérní a občas i trochu drsnější humor. "Zkrátka partička sedí na terase a kecá - až jim to překazí sumec," zmínil režisér důležitou "postavu" filmu.

Sumec Lojza bude existovat v počítačové verzi 3D a také jako reálný model v životní velikosti. Má být řiditelný i ze břehu a uvnitř makety bude prostor pro ukrytého potápěče. Plánovaná premiéra filmu je 8. listopadu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků