Hlavní obsah
Cristin Miliotiová a Andy Samberg ve filmu Palm Springs Foto: ČTK/ZUMA/Limelight Productions

Komedie Palm Springs míří do kin

Komedie režiséra Maxe Barbakowa Palm Springs, která si z letošního festivalu Sundance odvezla Velkou cenu poroty a je mnohými označována za komedii roku, vstoupí ještě v létě prostřednictvím distribuční společnosti Aerofilms do českých kin.

Cristin Miliotiová a Andy Samberg ve filmu Palm Springs Foto: ČTK/ZUMA/Limelight Productions
Komedie Palm Springs míří do kin

Prvními kritiky je označovaná jako „nesmírně zábavný a obdivuhodně originální snímek“, který je „stylový, bláznivý, hluboký a vlastně téměř dokonalý“. Navíc se v Sundance komedie stala předmětem mnoha diskusí, protože americké společnosti Neon a Hulu z ní udělaly nejdražší film Sundance všech dob: za distribuční práva utratily rekordních 17,5 milionu dolarů.

Příběh filmu se vrací k oblíbenému motivu časové smyčky, v níž uváznou pohodář Nyles (Andy Samberg) a cynická Sarah (Cristin Miliotiová). Znovu a znovu prožívají stejný otravný den na luxusní svatbě v kalifornské poušti a brzy si uvědomí, že ať udělají cokoliv, nebude to mít žádné následky.

Film se podle recenzí pyšní vynikajícími hereckými výkony a inovativním scénářem, který je plný humoru, ale dotýká se i řady hlubších témat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků