Hlavní obsah
Klára Vytisková na Szigetu. Foto: David Peltán

Klára Vytisková: Zpívala jsem už i v kleci

Klara & The Pop vystoupili třetí den na Szigetu. Na Europe Stage, na níž koncertovali, se organizátoři snaží představit mezinárodnímu publiku to nejzajímavější z evropské scény. V předchozích letech na tom pódiu vystoupili například Mydy Rabycad, Ghost of You nebo En.Dru.

Klára Vytisková na Szigetu. Foto: David Peltán
Klára Vytisková: Zpívala jsem už i v kleci

Měli jste připravený nějaký speciální program?

Hráli jsme náš letní set, do kterého jsme vložili dvě úplně nový písničky. Přes léto je dotočíme ve studiu a na podzim vyjdou.

Páteční Sziget provázelo tropické horko a hrát na přímém slunci není asi ten nejhezčí zážitek. Byla už horší místa, na kterých jste koncertovala?

Abych pravdu řekla, právě hraní na Szigetu bylo jedno z nejnáročnějších, protože hrát celý koncert na plném slunci, když je třicet sedm stupňů ve stínu, je slušný adrenalin. Ale zážitků mám spoustu. Jednou jsem zpívala v kleci pro go go tanečnice, protože ke kapele už jsem se nevešla. Nebo jsem si v Bruselu při koncertě zlomila nohu.

Klara & The Pop je ambiciózní projekt. Budete směřovat do zahraničí?

Hraní v zahraničí je určitě v plánu. Je za námi poměrně dost nabité koncertní léto, čeká nás studiová práce, dodělávání nových singlů a natáčení klipu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků