Hlavní obsah

Keira Knightleyová tvrdí, že s filmem skončí

Jedna z největších současných hollywoodských hvězd Keira Knightleyová prý v branži skončí. Má pocit, že kvůli humbuku kolem filmů nemůže vést skutečný život.

Keira Knightleyová tvrdí, že s filmem skončí

Po komerčně velmi úspěšných Pirátech z Karibiku (další díl už je na cestě do kin) narostla sláva Keiry Knightleyové do rozměrů, které podle svých slov už nezvládá. "Chci mít místo toho skutečný život," říká 22letá herečka.

"Sláva je něco šíleného. Myslím, že to budu muset omezit nebo dokonce zcela vzdát," uvedla podle agentury DPA. Domnívá se, že v situaci, v jaké se teď nechází, by nemohla mít děti. Také si postěžovala, že je kvůli své štíhlé postavě nespravedlivě dávána za příklad chorobné hubenosti. Knightleyová popírá, že by byla anorektička a její právníci se dokonce soudí s jedním britským deníkem, který to naznačoval.  

O přerušení či ukončení kariéry prý hodně přemýšlela na desetidenní trekkingové dovolené "na místě, kde mě nikdo neznal a nikdo se nestaral o mé filmy". Tam se rozhodla, že potřebuje nalézt "mír a vyrovnanost".

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků