Hlavní obsah

Kate Perryová získala hlavní cenu MTV

Hlavní cenu hudební televize MTV Video Music Awards za nejlepší video roku získala podle serveru MTV americká zpěvačka Katy Perryová s klipem Firework. Hlavní událostí výročního udílení cen v živém přenosu z Los Angeles se však podle agentury Reuters nejspíš stalo oznámení americké popové hvězdy Beyoncé, že je těhotná.

Kate Perryová získala hlavní cenu MTV

Beyoncé, která vystoupila na slavnostním večeru se svým hitem You Put The Love On Top, překvapivě oznámila, že je těhotná. Jejím manželem je rapper Jay-Z a fanoušci a média již léta několikrát nadšeně spekulovali o tom, zda slavný hudební pár již čeká dítě.

Americká zpěvačka Britney Spearsová obdržela hudební cenu MTV pro nejlepší popové video za svůj klip Till the World Ends. Spearsová vypadala překvapeně a po příchodu na pódium připustila, že vítěznou sošku vůbec neočekávala. V sále Nokia Theatre poděkovala bohu, rodině, spolupracovníkům a fanouškům za jednu z cen, o kterých tradičně rozhoduje hlasování publika.

Cenu pro nejlepší ženské video získala Lady Gaga za Born This Way. V kategorii nejlepšího mužského videa vyhrál Justin Bieber s U Smile. Nejlepším novým umělcem se stal Tyler, The Creator s počinem Yonkers. Sošku za nejlepší rockové video získala skupina Foo Fighters za Walk. Za nejlepší hip-hopové video bylo označeno Super Bass od Nicki Minajové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků