Hlavní obsah

Karel Gott zazpívá ve finále soutěže Talentmania

Zpěvák Karel Gott (71) je největší hvězdou, která ozdobí svou účastí nedělní Superfinále reality show Talentmania. Má zazpívat tercet s operním pěvcem Peterem Dvorským a porotcem soutěže Pavlom Haberou.

Karel Gott zazpívá ve finále soutěže Talentmania

„V Bratislavě jsem měl koncertovat ve čtvrtek, kvůli nástupu nemoci a katastrofální dopravní situaci jsem ale musel odřeknout. Pokud vše dopadne tak, jak má, v neděli se tam ale objevím v jedné televizní show,“ řekl Novinkám zpěvák bez bližších podrobností. Gott se nachladil na křtu knihy Jiří Štaidl [celá zpráva]. V současnosti se již cítí v pořádku.

Zdroj z televize Nova, která talentovou soutěž vysílá, potvrdil, že účast Gotta v Talentmanii je již jistá. „Posledním problémem je, že pan Peter Dvorský měl být v tu chvíli někde jinde. Zdá se ale, že se mu zakázku podaří přehodit na jiný termín.
Pak už nic nebude bránit tomu, aby všichni pánové v přímém přenosu zazpívali Haberovu píseň Svet lásku má,“ prozradil serveru Novinky.cz důvěryhodný zdroj.

Překvapení bude víc

„Těch překvapení bude víc. Nechceme je ale prozrazovat dopředu,“ reagovala na zprávy PR manažerka projektu Talentmania Lucie Juráčková.

Píseň Svet lásku má napsal Habera již před čtrnácti lety a tehdy trojici Gott, Dvorský, Habera při zpěvu doprovázela Slovenská národní filharmonie.

Soutěž Talentmania, ve které píseň v neděli pravděpodobně zazní, je konkurencí minulou neděli ukončené reality show Česko Slovensko má talent [celá zpráva].

Obě soutěže vycházejí ze zahraniční licence. Zatímco Nova s partnerskou televizí Markízou vyvinula nový formát, Prima se slovenskou Jojkou vsadila na jeden z nejúspěšnějších pořadů televizní historie, jenž vychází z původního britského Got Talentu. Obě show se střídaly v tom, která z nich k obrazovkám přiláká více diváků. Naposledy lépe uspěla Prima.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků