Hlavní obsah
Herec William Shatner Foto: ČTK

Kapitán Kirk bude mít talk-show, pozval i pana Spocka

Kanadský herec William Shatner, kterého znají milióny lidí ze seriálu Star Trek jako kapitána Kirka, se dal na moderování. Jeho nová talk-show startuje v těchto dnech v Americe a chce prý odhalovat pravdu o celebritách.

Herec William Shatner Foto: ČTK
Kapitán Kirk bude mít talk-show, pozval i pana Spocka

Sedmasedmdesátiletý Shatner si do své show pozval mimo jiné i Leonarda Nemoye. Jaké tajemství může po letech vytáhnout z oblíbeného pana Spocka, lze jen těžko odhadovat (že by něco o jeho špičatých uších?). Pravděpodobně se v dalších dílech objeví i další startrekovský herec George Takei, takže skalní "trekkies" mají tuto show téměř povinnou.

Shatner už natočil třináct rozhovorů, mluvil např. s komikem Timem Allenem, který je populární i u nás jako Kutil Tim nebo s hercem Jonem Voightem, otcem Angeliny Jolie.

William Shatner je typickým příkladem herce, jehož veškerou činnost zastínila jedna role - kapitán Kirk. Hrál však od padesátých let v desítkách filmů jako Norimberský proces (1961), Připoutejte se, prosím 2 (1982) nebo v seriálu Columbo. V poslední době se objevil v komedii Vybíjená a v seriálu Boston Legal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků