Hlavní obsah
Johnny Depp Foto: Jan Handrejch, Právo

Johnnymu Deppovi zrušili premiéru, množí se obvinění z násilí

Kariéra herce Johnnyho Deppa se vydala nebezpečným směrem. Film City of Lies byl stažen měsíc před premiérou a nové datum stanoveno nebylo.

Johnny Depp Foto: Jan Handrejch, Právo
Johnnymu Deppovi zrušili premiéru, množí se obvinění z násilí

Snímek City of Lies měl mít původně premiéru 7. září, nové datum mluvčí distribuční společnosti Global Road Entertainment neuvedl.

Příběh je založen na knize Randalla Sullivana a pojednává o zavraždění raperů Tupaka Shakura a Notorious B.I.G.. Depp v něm má hlavní roli detektiva Russella Poola z Los Angeles a Forest Whitaker hraje novináře, který vyšetřuje stejný případ po vlastní linii.

Stažení City of Lies přichází zhruba měsíc po obvinění, že Depp fyzicky napadl  Gregga Brookse, amerického lokačního manažera (člověk, který vyhledává místa pro natáčení mimo studia). Brooks herce zažaloval, podle něj ho dvakrát udeřil a nadával mu při natáčení. Kvůli tomu byl údajně následně vyhozen producenty, kteří nechtěli, aby někoho žaloval.

Johnny Depp

Foto: Falcon

Také Deppova bývalá žena Amber Heardová ho obvinila z fyzického i slovního napadení. Depp to odmítá. Dva bývalí bodyguardi zase tvrdí, že jim herec řádně neplatil.

Letos by se měl Johnny Depp objevit ještě ve velkorozpočtovém filmu podle J.K. Rowlingové Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, který vstoupí do českých kin 15. listopadu. U něj ke stažení určitě nedojde, ale v minulosti už se také obvinila kritika ze strany fandů, že rozporuplného Deppa obsadili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků