Hlavní obsah
Americký herec Jack Black Foto: Mario Anzuoni, Reuters

Jack Black natočí parodii na agenta bez minulosti

Americký komik Jack Black podepsal smlouvu se společností Universal, která ho obsadí do hlavní role zatím bezejmenné komedie. Ta by si měla utahovat z populárních akčních thrillerů typu Agent bez minulosti, v nichž se hrdina probudí v neznámém prostředí a pátrá po své identitě.

Americký herec Jack Black Foto: Mario Anzuoni, Reuters
Jack Black natočí parodii na agenta bez minulosti

Na příběhu pracují scenáristé filmu Kung Fu Panda Jonathan Aibel a Glenn Berger. Hlavním hrdinou je Američan, který ztratí paměť a ocitne se na pobřeží Kuby. Pod vlivem hollywoodských thrillerů dojde k závěru, že musí být superagentem.

Jack Black patří společně s Benem Stillerem a Owenem Wilsonem momentálně k nejúspěšnějším komediálním hercům Hollywoodu, letos uvedl filmy Kung Fu Panda, Tropická bouře a krátkometrážní Rain of Madness.

Už v devadesátých letech se objevil v tarantinovce Pravdivá romance a v bláznivých komediích typu Mars útočí a Cable Guy. Výraznější role přišly kolem roku 2000, kdy si zahrál v adaptaci vynikající literární předlohy britského spisovatele Nicka Hornbyho Všechny moje lásky (High Fidelity) o majiteli krachujícího obchodu s deskami, který se snaží získat zpět bývalou lásku. Úspěšné byly i komedie Škola rocku, Těžce zamilován a Zprávař: Příběhem Rona Burgundyho.

Black je členem tzv. Frat Packu, volné skupinky amerických komiků, kteří často hrají ve filmech společně. Patří k nim Ben Stiller, Will Ferrell, Vince Vaughn, Owen Wilson, Luke Wilson a Steve Carell.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků