Hlavní obsah

Ivan Hlas napíše texty Anetě Langerové

V českém hudebním byznysu se v pondělí zrodila nová spolupráce. Na protikomunistické akci Už se nechcem nikdy vracet v pražském kině Aero požádala Aneta Langerová o spolupráci na textech zpěváka a skladatele Ivana Hlase.

Ivan Hlas napíše texty Anetě Langerové

Hlas na akci vystoupil, Langerová se přišla podívat soukromně. "Dohodli jsme se, že bych mohl něčím přispět na její další desku," řekl Ivan Hlas. "Moc se na to těším, protože vím, že to může být něco úžasného, pokud se to povede," dodal.

Práce pro Langerovou není jeho první činností pro finalisty pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. "V létě mě oslovil Vlasta Horváth, jestli bych pro něj nenapsal tři texty." Hlas se pozitivně vyjádřil i o dalším účastníku soutěže Julianu Záhorovském, kterému napsal rovněž tři texty k písničkám.

"Psát pro lidi ze SuperStar mi vůbec nevadí. Hodně si vybírám, pro koho píšu a vybírají si i lidé, kteří oslovují mě. Ale ti, které jsem zmínil, by se stejně časem prosadili." V současné době Ivan Hlas kromě skládání pro své kolegy tráví čas hraním po klubech a jiných prostorách po celé republice.

"V televizi se moc neobjevuji, protože si mě tam nezvou, ale jinak hrajeme s kapelou zhruba 15krát do měsíce. Já ani nevím, co bych v současných televizních pořadech dělal," řekl Hlas. Tvrdí o sobě, že má daleko víc volného času než člověk, který chodí pravidelně do práce. "Rád si zajdu s kamarády do hospody, hraju si na kytaru, případně se věnuji své ženě Kateřině, kterou miluji," vyjmenoval Hlas své aktivity ve volném čase. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků