Hlavní obsah
Dylan Moran Foto: Profimedia.cz

Irský komik Dylan Moran se na konci září vrátí do Prahy

Tři vyprodaná vystoupení v rámci několika minut přiměla organizátory pražských show baviče Dylana Morana uspořádat ještě jednu. A větší. Irský komik se tak do Prahy vrátí 30. září a vystoupí ve Velkém sálu Lucerny. Lístky jdou do prodeje ve středu v 10:00.

Dylan Moran Foto: Profimedia.cz
Irský komik Dylan Moran se na konci září vrátí do Prahy

Stovky lidí, na které se nedostalo během prvních tří Moranových vystoupeních v květnu, mohou slavit, mají totiž ještě jednu šanci spatřit irského komika letos v Praze. Nekorektní vystoupení plná jedovatých vtípků směřujících vůči různým národnostem, rodičovství a třeba i politice slavila v květnu v Praze nebývalý úspěch. I proto se Moran rozhodl do české metropole vrátit.

„Myslím, že Moranův humor je českému i slovenskému publiku opravdu blízký. Rozumíme jeho angličtině i jeho kulturním a společenským narážkám – a on zase rozumí nám. Jeho podání tzv. observační komedie je špičkou celosvětového standupu a jsem opravdu ráda, že jej zde můžeme přivítat znovu,” vyjádřila se k akci Dominika Janigová z pořadatelské agentury Fource Entertainment, která poslední tři show Morana připravila.

Vstupenky na Moranovo zářijové vystoupení budou stát od 590 do 990 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků