Hlavní obsah

Hybnerová, Vágnerová a Nesvačilová v traileru dramatu Sněží!

Rodinné drama Sněží! o křehkosti mezilidských vztahů v rodině nabízí první trailer. Hlavních rolí se ujaly Petra Nesvačilová, Hana Vagnerová a Vanda Hybnerová.

Hybnerová, Vágnerová a Nesvačilová v traileru dramatu Sněží!

Ve filmu debutující režisérky Kristiny Nedvědové si zahráli také Alena Mihulová, Monika Pošívalová, Petr Vršek a Jan Grundman.

Hrdinka Tereza se svým přítelem a se sestrou jedou do domu babičky, o kterou se má starat Terezina matka. Na místě se jí ale zdá, že se vlastně nikdo o nic nestará a zasněná babička se poněkud začíná vzdalovat reálnému světu. Tereza se rozhodne v domě zůstat a postarat se o nápravu. Ne všechno ale potřebuje čerstvý vítr a opravu, a aniž by to tušila, vyčistí v rodině daleko víc, než jen zašlé pavučiny.

Vanda Hybnerová

Foto: Bontonfilm

„Sněží! je film o rodině a o tom, jak moc bychom si přáli být v jejím kruhu šťastní a svobodní,“ uvedla režisérka Kristina Nedvědová, „Nemohoucnost lidí v rodinách spolu pořádně mluvit mě fascinuje. Lidé v rodinách kolem sebe často v tichosti krouží, mají se rádi, ale neví, jak si to říct a jak si pomoct. Stejně tak hrdinky Sněží!“

„Snažila jsem se o intimní křehký pohled do situací osamocených žen, i když vím, že to zní jako klišé, pokusila jsem se o jiný pohled,“ dodala režisérka, která slíbila i závan „černého humoru a nadsázky“.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků