Hlavní obsah
Jackie Chan učí Jadena Smithe (syna Willa Smithe) pohyby bojovníka při natáčení remaku filmu Karate Kid. Foto: Profimedia.cz

Herec Jackie Chan: Role v Karate Kidovi pro mě byla odpočinková

Herec Jackie Chan považuje seriózní roli ve snímku Karate Kid za příjemný odpočinek od akčních komedií, v nichž hraje nejčastěji. Role pana Miyagiho v remaku stejnojmenného filmu z 80. let mu získala pochvalu diváků.

Jackie Chan učí Jadena Smithe (syna Willa Smithe) pohyby bojovníka při natáčení remaku filmu Karate Kid. Foto: Profimedia.cz
Herec Jackie Chan: Role v Karate Kidovi pro mě byla odpočinková

Herec Jackie Chan v Pekingu řekl, že ve Spojených státech, kde jsou diváci zvyklí jej sledovat v bezstarostných rolích ve filmech typu Křižovatka smrti, jsou mu takové role nabízeny jen vzácně.

"Jsem velmi rád, že jsem vzal odlišnou roli. Není to jen komedie, je to seriózní role," řekl Chan.

Čínský herec a kaskadér Jackie Chan přivezl na Berlinale svůj nový film Little big soldier.

Foto: Profimedia.cz

Nová verze filmu Karate Kid z roku 1984 se stala o víkendu v USA nejnavštěvovanějším filmem a vydělala podle odhadů 56 miliónů dolarů (1,182 miliardy korun). Snímek, jehož výroba stála 40 miliónů dolarů, tak daleko předčil očekávání studia.

Herec Will Smith, jehož dvanáctiletý syn Jaden ve filmu hraje, doufá, že úspěch se přenese i do Číny, kde se film začal promítat v úterý.

"Jsem nadšen, jak dobře si film vedl ve Spojených státech, a doufám, že stejnou reakci vyvolá i ve zbytku světa," řekl Smith, který je výkonným producentem filmu spolu s manželkou Jadou.

Smith odletěl propagovat uvedení filmu do Číny spolu s Chanem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků