Hlavní obsah

Film o filmu: Jak se točil Afričan inspirovaný Krejčířem

Film Gangster Ka: Afričan jde do kin 26. listopadu. Druhá část thrilleru podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy Padrino Krejčíř, je volným pokračováním prvního filmu Gangster Ka, dějově spíše nezávislým. Novinky přinášejí film o filmu.

Film o filmu: Jak se točil Afričan inspirovaný Krejčířem

Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie opouští Kraviec alias Káčko Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života.

Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 miliónů, která z fleku může položit premiéra i vládu.

Šest miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo a je třeba přijít s novým zdrojem příjmu, naznačují tvůrci děj dalšího thrilleru.

Ve filmu hrají vedle protagonisty Hynka Čermáka také Predrag Bjelac, Alexej Pyško, Filip Čapka, Miroslav Etzler, Vlastina Svátková, Brian Caspe a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků