Hlavní obsah
Eros Ramazzotti se představí opět Praze. Foto: Sony Music

Eros Ramazzotti přijede do Prahy za rok v říjnu

V termínu 22. října 2019 vystoupí v Praze italský zpěvák Eros Ramazzotti. Do O2 areny se vrátí počtvrté, naposledy se tam představil v roce 2015. Jeho nového studiového alba Vita Ce N‘è se fanoušci dočkají 23. listopadu letošního roku. S novou deskou i největšími hity vyrazí i na světové turné, v jehož rozpisu je i zastávka u nás.

Eros Ramazzotti se představí opět Praze. Foto: Sony Music
Eros Ramazzotti přijede do Prahy za rok v říjnu

Autor romantických balad a hitů Cose Della Vita či Piu Bella Cosa českému publiku v největší české hale poprvé zazpíval v roce 2009, další koncert přidal v roce 2013 a dosud poslední zastávkou bylo turné ke studiovému albu Perfetto v roce 2015. Poté vyšla řada výběrových kompilací nejznámějších skladeb či duetů zpěváka, který svůj hlas spojil například s Tinou Turner, Cher, Rickym Martinem, Andreou Bocellim či Lucianem Pavarottim.

Na novou desku Vita Ce N‘è čekali Ramazzottiho příznivci tři roky, přičemž už v lednu letošního roku zpěvák na svých sociálních sítích své fanoušky navnadil.

Slíbil nové písně a novou energii. Světové turné k novému albu na sebe nenechá dlouho čekat, odstartuje již v únoru 2019 v Německu a postupně zamíří do největších hudebních hal po celé Evropě i Jižní a Severní Americe.

Vstupenky na pražský koncert v O2 areně jsou k dostání od 13. září 2018.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků