Hlavní obsah

Podle internetových stránek acdc.com přijede legendární australská skupina AC/DC koncertovat do Prahy. V O2 Areně vystoupí 17. března 2009, vstupenky na koncert by měly být v prodeji od 15. října.

Do Prahy přijede skupina AC/DC

Své nové album Black Ice vydá 20. října. O pár dnů později – 28. října – odstartuje americké turné. Začne ve Wilkes-Barre a skončí 31. ledna v Nashvillu. Osmnáct koncertů z turné bylo již před tímto víkendem vyprodaných.

Evropské turné ke své čerstvé desce kapela zahájí 18. února v norském Oslu. Po zastávkách ve Stockholmu, Lipsku, Düsseldorfu, Oberhausenu, Brémách a Dortmundu přijede do Prahy potřetí. A 23. března zahraje také v Budapešti.

Singl z nové desky Rock N’Roll Train je již zařazen do mediálních rotací. Ukázku další nové skladby War Machine lze slyšet na MySpace profilu Australanů. Na nové desce bude 15 písniček, jejím producentem byl Brendan O’Brien.

Dosud poslední album AC/DC Stiff Upper Lip vyšlo v roce 2000. Kapela existuje 35 let, vznikla v Sydney.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků