Hlavní obsah
Depeche Mode Foto: Milan Malíček, Právo

Depeche Mode v limitované edici mapují svůj vývoj

Vliv hudby Depeche Mode na fanoušky i na celou hudební scénu je nepřehlédnutelný. Kapela prochází neustálým vývojem a posouvá hranice stylu, pod nímž je podepsaná. Vše, co v něm řekla, nyní shrnula do box setu nazvaného Mode. Na trh se dostává v černé krabici, pro kapelu barevně naprosto typické.

Depeche Mode Foto: Milan Malíček, Právo
Depeche Mode v limitované edici mapují svůj vývoj

Mode obsahuje všech čtrnáct studiových alb britské skupiny plus další, dosud nevydaný materiál, který vznikl v době od prvního alba k dosud poslednímu Spirit z roku 2017.

V souladu s estetickým projevem Depeche Mode vychází box set jako číslovaná a limitovaná edice, která je vložena v elegantní minimalistické černé kostce, přičemž každý disk je uzavřen ve své vlastní černé obálce.

Originální obaly alb byly exkluzivně pro tento box zpracované do černobílých designů. Čtyři další bonusové disky nabízejí chronologickou kolekci nealbových singlů, B-stran a bonusů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků