Hlavní obsah
Robert De Niro Foto: ČTK/ABACA/Hahn Lionel/ABACA

De Niro, LaBeouf a Woodleyová se potkají v kriminálním dramatu

Shailene Woodleyová, herečka známá ze seriálu Sedmilhářky nebo filmu Děti moje, si zahraje po boku Roberta De Nira a Shii LaBeoufa v chystaném krimi dramatu After Exile režiséra Joshuy Michaela Sterna (jOBS, Správná volba). Scénář napsal Anthony Thorne společně s Michaelem Tovoem, jehož životními osudy se tvůrci inspirovali. Natáčení začne v listopadu ve Filadelfii. Informaci přinesl americký server Deadline.

Robert De Niro Foto: ČTK/ABACA/Hahn Lionel/ABACA
De Niro, LaBeouf a Woodleyová se potkají v kriminálním dramatu

Připravovaný snímek vypráví příběh Mikea Delaneyho (LaBeouf), který si odseděl roky ve vězení za zabití nevinného muže během loupeže. Po propuštění se vrací ke svému životu s otcem (De Niro), rovněž napraveným kriminálníkem. Společně se snaží zabránit Mikovu mladšímu bratrovi propadnout drogám a zločineckému životu.

Někdejšímu trestanci Tedovi v podání De Nira před lety zemřela manželka, kvůli čemuž podlehl alkoholu. Stále se však snaží ochránit své potomky od sebedestruktivního života, jaký sám vede.

Shailene Woodleyová se objeví v roli Dany, Mikovy kamarádky z dětství. Jejich komplikovaný vztah přivedl Danu do depresivních stavů a k užívání drog. Po osvobození Mika z vězení se Dana k němu a jeho otci nastěhuje s cílem obnovit jejich poměr.

Herečka v září míří na filmový festival do Toronta, kde uvede svůj nejnovější snímek Endings, Beginnings v režii Draka Doremuse, v němž ztvárnila hlavní postavu. Film zatím nemá stanovenou českou premiéru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků