Hlavní obsah
Zpěvák Dan Bárta. Foto: Právo - Petr Horník

Dan Bárta na jarním turné

Dan Bárta představil album Maratonika již na podzim, ale od fanoušků cítí dostatečný zájem, a proto naváže ještě jarním turné. Se skupinou Illustratosphere vyjede 17. února z Přerova.

Zpěvák Dan Bárta. Foto: Právo - Petr Horník
Dan Bárta na jarním turné

„Dlouho jsme nehráli, změnili sestavu, měli jsme hodně koncertů a novou desku, takže lidí přišlo víc. Ale je skvělý, že na ty nový písničky reagovali okamžitě. Dřív, když jsme hrávali věci, které lidi ještě neznali, tak si museli nějaký čas zvykat. A teď to bylo tak, že to prostě vzali celý, a měl jsem fakt upřímně pocit, že se jim to líbí a že je naše současný směřování baví,“ řekl Dan Bárta.

Mezi únorem a dubnem navštíví mimo jiné Jihlavu, Vrchlabí, Českou Lípu, Prachatice, Kroměříž, Lanškroun, Kadaň nebo Děčín.

Jinak připravuje i hudbu k novému filmu Karla Janáka, jemuž natočil hudbu již k filmu Snowboarďáci, a věnuje se svým oblíbeným vážkám - chystá jejich atlas s Alešem Dolným.

Vstupenky na koncerty jsou ke koupi v místě konání jednotlivých koncertů nebo v obvyklých předprodejích. Veškeré podrobnosti o turné najdete na webových stránkách www.danbarta.cz.

Maratonika Tour 2014

Po 17.2. Přerov
Út 18.2. Moravská Třebová
St 19.2. Dvůr Králové nad Labem
Čt 20.2. Jihlava
Čt 10.4. Vrchlabí
Pá 11.4. Česká Lípa
So 12.4. Český Krumlov
Ne 13.4. Prachatice
Po 14.4. Habartov
Út 15.4. Lanškroun
St 16.4. Vyškov
Čt 17.4. Kroměříž
Pá 18.4. Lipník nad Bečvou
So 19.4. Ostrava
St 23.4. Liberec – Vratislavice
Pá 25.4. Kadaň
Út 29.4. Děčín
St 30.4. Teplice
Út 6.5. Litovel
St 7.5. Poděbrady
Út 13.5. Tábor

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků