Hlavní obsah
 

Chlapeckou skupinu One Direction opustil zpěvák Zayn Malik

Zpěvák Zayn Malik opustil britskou chlapeckou skupinu One Direction. Podle agentury Reuters o tom v prohlášení informovali čtyři zbylí členové populárního uskupení.

 
Chlapeckou skupinu One Direction opustil zpěvák Zayn Malik

„Chtěl bych se omluvit fanouškům, které jsem svým rozhodnutím zklamal, musel jsem ale udělat to, co jsem považoval v hloubi srdce za správné. Odcházím, protože chci být normálním 22letým mužem, který si může odpočinout a mít trochu soukromí mimo záři reflektorů,” uvedl Malik.

Kapela One Direction bude prý nadále tvořit a koncertovat ve složení Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Malik minulý týden údajně kvůli přílišnému stresu opustil zbytek skupiny uprostřed turné na Filipínách.

Skupina One Direction vznikla v roce 2010 v průběhu britské verze talentové soutěže The X Factor. V klání nakonec skončili třetí. Jejich první single What makes you beautiful dosáhl v Británii i v Irsku první příčky hudebních hitparád. Koncertovali mimo jiné před královnou Alžbětou II. nebo ve vyprodané hale Madison Square Garden v New Yorku. V roce 2012 získali ocenění za nejlepší britskou píseň v soutěži BRIT Award.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků