Hlavní obsah
Loňským vítězem se stala skupina Doctor Victor. Foto: Archív kapely

Česká The Global Battle of the Bands pozná v neděli vítěze

V neděli 21. prosince se v pražském klubu La Loca odbude finálový koncert druhého ročníku české verze mezinárodní hudební soutěže The Global Battle of the Bands. Vítěz bude naši zemi reprezentovat v mezinárodním finále v norském Oslo.

Loňským vítězem se stala skupina Doctor Victor. Foto: Archív kapely
Česká The Global Battle of the Bands pozná v neděli vítěze

Finalisty české verze jsou The Breakdown of Hell, End of Scream, Bad Joker’s Cream, Forty Lies, Rayne, Věc Makropulos, Mydy Rabycad, The Backroad Deals, Embers Bridge, ZDARR a Stroy.

O vítězi rozhodne porota, ve které jsou například Michal Novák, zakladatel serveru Bandzone.cz, muzikanti Tomáš Frode (Imodium), Lukáš Chromek (Airfare), publicisté Tonda Kocábek (Týden), Daniel Andel (Muzikus), Petr Korál (Rock&Pop), producenti Jan Ponocný nebo Daniel Škrášek či Alexandr Guha z TV Óčko,

Na kapelu, která uspěje, čeká turné po letních festivalech 2015 na střeše Red Bull Tourbusu, volné hodiny v nahrávacích studiích, profesionální promofotky, kvalitní hudební nástroje a další.

První ročník vyhrála skupina Doctor Victor, která pak na světovém finále v Thajsku vybojovala letos v únoru druhé místo. I díky tomu nakonec předskakovala Lucii na comebackovém turné, představila se na předávacím ceremoniálu žánrových Andělů a všimla si jí média i koncertní promotéři.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků