Hlavní obsah
Plakát k filmu Spectre Foto: MGM

Bondovka má nový plakát i píseň od Smithe

Tvůrci nové bondovky Spectre zveřejnili plakát s hercem Danielem Craigem. Film se má dostat do kin 6. listopadu. Píseň k bondovce natočil Sam Smith. Jmenuje se Writing's on the Wall a vyjde 25. září.

Plakát k filmu Spectre Foto: MGM
Bondovka má nový plakát i píseň od Smithe

V hlavní roli počtvrté uvidíme Daniela Craiga, režie se ujal Sam Mendes.

Z dalších herců se objeví třeba Ralph Fiennes, Naomie Harrisová, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Christoph Waltz, Andrew Scott i Léa Seydouxová, kterou si diváci zapamatovali díky postavě Emmy v kontroverzním festivalovém snímku Život Adéle.  Monica Bellucciová je ve svých 50 letech nejstarší herečkou, které si kdy zahrála Bond girl.

Plakát k filmu Spectre

Foto: MGM

Agent 007 se tentokrát v Římě setká s krásnou vdovou po známém zločinci. Bond zjišťuje více o zločinecké organizaci s názvem Spectre a v Londýně se mezitím nový šéf Centra pro národní bezpečnost (Andrew Scott) snaží zpochybnit činnost MI6 pod vedením M (Ralph Fienes). Bond tajně požádá Moneypenny (Naomie Harrisová) a Q (Ben Whishaw), aby mu pomohli najít Madeleine Swann (Léa Seydouxová), dceru jeho dávného nepřítele Whita (Jesper Christensen), která může znát způsob, jako proniknout do jádra organizace.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků