Hlavní obsah

Beatles? Co to je? Komedii o největším hudebním podvodu nabídne Danny Boyle

Yesterday je název nové romantické komedie, která vychází z originální situace. Ve světě, kde nikdo nezná Beatles, ale vy ano, je lehké stát se největším hitmakerem. Yesterday nabízí trailer.

Beatles? Co to je? Komedii o největším hudebním podvodu nabídne Danny Boyle

Yesterday je tak trochu odlehčenou verzí vážného klasického tématu - upsat se ďáblu a získat slávu a peníze? Může to opravdu projít? Neúspěšný písničkář jednoho dne zjistí, že nikdo na světě nezná legendární skupinu Beatles a její písničky. Na Ringa, Paula, George a Johna si vzpomíná jen on.

Hrdina komedie Yesterday (Himesh Patel)

Foto: Universal Pictures

Není nic jednoduššího než nejlepší hity šedesátých let ukrást a vydat je jako své vlastní. Průměrný brnkal tak zažije vzestup a je oslavován jako génius. Peníze se jen sypou, ale přinese mu to štěstí?

Film režíroval slavný Danny Boyle (Mělký hrob, Trainspotting, Milionář z chatrče) podle scénáře Richarda Curtise (Láska nebeská). Hlavních rolí se ujali Himesh Patel, Lilly Jamesová nebo zpěvák Ed Sheeran.

Premiéra bude 27. června.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků