Hlavní obsah

Aneta Langerová a Dan Bárta zazpívají pro Světlušku

Už ve čtvrtek se před pražským kostelem sv. Anny (Pražská křižovatka) rozezní další benefiční Píseň pro Světlušku. Pro nevidomé přijdou účinkovat Aneta Langerová, Dan Bárta se svou kapelou Illustratosphere, Saša Rašilov a hudebníci, kteří sami nevidí, ale umějí svou tvorbou rozmnožovat krásy našeho světa – Mário Bihári a Honza Jareš. Chybět nebudou ani nevidomé děti, které Světluška podporuje v rozvoji talentu.

Aneta Langerová a Dan Bárta zazpívají pro Světlušku

„Mám velkou radost, že letos se Světluškou představíme pro mě obzvlášť vzácné hudební hosty. Na koncert se těším a taky věřím, že se nám s pomocí dárcovských SMS od diváků a posluchačů podaří překonat hranici 10 miliónů korun tak, aby Světluška mohla nadělit nevidomým k Vánocům to, co nejvíce potřebují,“ řekla Aneta Langerová, patronka Světlušky.

Čtvrteční večer živě odvysílá ČT 1 a Český rozhlas 1 – Radiožurnál. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji sítě Ticketpro a Ticketstream od 250 Kč a v den konání na místě od 300 Kč. Kapacita sálu je 600 míst.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků