Hlavní obsah
Herečka Anna Geislerová Foto: Michal Doležal, ČTK

Aňa Geislerová porodila syna Maxe

Herečka Aňa Geislerová porodila v sobotu kolem osmé hodiny ranní své třetí dítě, syna Maxe. Právu to potvrdila mluvčí Geislerové Pavlína Fechterová.

Herečka Anna Geislerová Foto: Michal Doležal, ČTK
Aňa Geislerová porodila syna Maxe

„Aňa je velmi šťastná, má velkého zdravého kloučka, a pozdravuje celý festival včetně Johna Travolty,“ řekla Právu Fechterová.

Aňa Geislerová je tak už druhou herečkou, která se musela z účasti na festivalu omluvit ze skutečně vážných důvodů. Francouzka Audrey Tautouová, která měla uvést zahajovací film Pěna dní, se těsně před festivalem při pádu z kola zranila v obličeji, Geislerová, která hraje hlavní roli v právě dnes uváděném soutěžním filmu Líbánky Jana Hřebejka, má důvod ještě pádnější.

„Přesto bych ráda zdůraznila Aninu dokonalou přípravu na roli ve filmu s názvem Líbánky, když těhotenství „naplánovala“ tak, že porodila bezprostředně před jeho světovou premiérou. A jsme rádi, že všichni bulvární novináři jsou v Karlových Varech, takže Annin porod proběhl zcela v soukromí a bez jejich „doprovodu“,“ dodala Fechterová.

Geislerová už má syna Bruna a dceru Stellu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků