Vybrané peníze chce mimo jiné utratit za studio Sono, kde kolekci nahraje pod producentským dohledem Milana Cimfeho. Album by mělo vyjít 9. září 2019.

Odměnou pro lidi, kteří přispějí na sbírku, bude především deska, a to v podobě cédéčka, na vinylu, kazetě i ke stažení. Ve hře je také den s kapelou ve studiu nebo účast na večírku nazvaném Třecí párty.

„Máme hotovou jednu písničku, cover, který vznikl původně na tributní album kapely J.A.R. Jmenuje se Je to nejistý a lidé si ji mohou poslechnout v rámci kampaně už teď,“ uvedl zpěvák skupiny Petr Fiala.

Peníze na natáčení alba vybírala Mňága a Žďorp na sbírkovém serveru již v minulosti. V případě alba Made in China (2014), které bylo natočeno v čínském Pekingu, přispěli příznivci částkou více než půl milionu korun.

O tři roky později bylo cílem získat na zatím poslední album s názvem Třínohý pes 400 tisíc korun. Příznivci skupiny ale přispěli skoro dvojnásobkem a sešlo se více než 777 tisíc korun. Kapela tak kromě nového alba vydala reedici debutu Made in Valmez (1991) na vinylu.

Může se vám hodit na Zboží.cz: