Desmod představí na nadcházejících koncertech své největší hity. Zazní i skladby z jejich nejnovějšího alba Molekuly zvuku, které vyšlo v loňském roce a fanoušci na ně museli čekat šest let.

Nedávno skupina představila nový česko-slovenský klip k písničce Vrba. Natáčel se v Praze a hraje v něm mimo jiné Bolek Polívka, jenž je fanouškem formace. Vrba je už pátým singlem z alba Molekuly zvuku.

„Album Molekuly zvuku nám křtil Milan Lasica, ve videoklipu hraje Bolek Polívka. To jsou velká jména, která se spojují s tímto albem. Jsme rádi, že se nám podařilo získat Bolka. Bylo odvážné ho pro natáčení oslovit, ale vyplatilo se. Je to úžasný chlap a profesionál na place. Známe se s ním vlastně už dlouho. Když máme někde blízko jeho bydliště koncert, jako náš fanoušek se přijde podívat. Naposledy byl i se synem,“ prozradil zpěvák Mário „Kulky“ Kollár z Desmodu.

Desmod hraje ve složení Mário „Kuly“ Kollár – zpěv, Rišo Synčák – kytara, Rasťo Toman – kytara, Dušan Minka – baskytara, Martin Cibulka – klávesy a Jan Špaček – bicí.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: