Všechny lokace pro natáčení byly v Praze, jednou z nich byl i prostor kolem zastávky MHD Olšanka.

„Tahle scéna na Olšance se měla točit podle plánu nějaké dvě a půl hodiny. Měli jsme připravený seznam záběrů, které chceme udělat, a říkali si, že budeme rádi, když to stihneme. Plány nám narušila ctižádostivá paní, která na nás chtěla volat policajty, protože se jí nelíbilo, že kolem jejího domu jezdíme na kolech obmotaných blikajícími světýlky. Setkání se strážci zákona jsme úplně nepotřebovali, a tak jsme přepnuli do hit & run módu a dvě a půl hodiny trvající scénu natočili za dvacet minut,“ vysvětluje s úsměvem režisér Tomáš Bláha.

On i Vuong již v minulosti s kapelou spolupracovali. Barvení klipu obstaral Enthony Grain z Cape Townu, který je jedním z nejlepších lidí v oboru.

„Video se mu tak líbilo, že nám ho celé nabarvil za velmi přátelských podmínek. Řekl bych, že se nám povedl husarský kousek, a mám z něj obrovskou radost,“ dodává Bláha.

Kapela Skyline letos slaví dvacet let od svého prvního koncertu. Ten se uskutečnil 16. ledna 1998 a Skyline byli supportem Tata Bojs na Deltě v Praze. Výročí chtějí oslavit skládáním nových skladeb.

Po loňském klubovém turné k desce Jungle, s vyprodanými koncerty v Praze či Plzni je čeká nabité festivalové léto. Zahraniční zastávky tvoří například Volt v maďarském Sopronu s headlinery Depeche Mode nebo Iron Maiden a slovenský festival Grape s alt-J nebo Lamb v programu.