Já, padouch 3

 

Video

Trailer k filmu Já, padouch 3

Bývalý padouch Gru má vážně starosti. Nechal si utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, Balthazara Bratta, kvůli tomu ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize, Mimoni jsou čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý, dcera Agnes touží po živém jednorožci a do toho všeho se dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné.

Já, padouch 3, USA 2017, animovaná komedie, 90 min., režie: Kyle Balda, Pierre Coffin, v českém znění: Jiří Lábus, Veronika Žilková, Braňo Holiček, Ivana Korolová, Jan Vondráček, Zbyšek Pantůček a další.

 

Všechno, úplně všechno

 

Video

Trailer k filmu Všechno, úplně všechno

Madeline je sedmnáct a hodně čte. To je samozřejmě obecně vzato dobře, ale potíž je v tom, že Madeline ani nemůže dělat nic jiného. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Všechno se změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly.

Všechno, úplně všechno, USA 2017, romantický, 96 min., režie: Stella Meghie, hrají: Amandla Stenbergová, Nick Robinson, Anika Noni Rose a další.