Roger Waters: Is This the Life We Really Want?

Nová alba

FOTO: Columbia

Bývalý člen skupiny Pink Floyd Roger Waters o svém novém albu řekl: „Zamiloval jsem se, takže album je o lásce. Nakonec, všechny mé nahrávky jsou v podstatě o lásce. Nejsou to tedy jen úvahy, proč zabíjíme děti, ale je také o tom, jak vnímáme lásku, tedy pokud jsme ji v životě dostali a zda její umožňujeme zářit na lidi kolem nás.“

Saint Etienne: Home Counties

Nová alba

FOTO: Heavenly

Britská kapela Saint Etienne je na scéně od roku 1990. Na svém dalším albu se hlásí ke stylu, který jí provází během celé její kariéry. Pop se v něm snoubí s elektronikou ve své alternativní poloze.

Yellow Sisters: Zvěřinec 2

Nová alba

FOTO: Indies Scope

Yellow Sisters je česká dámská a capella skupina složená ze zpěvaček, které se vrátily k tvorbě pro děti. Jejich první album Zvěřinec bylo úspěšné a nyní v předkládání písniček a nápadů pro nejmenší a jejich rodiče pokračují. Je to půvabné, milé a upřímné.

Halsey: Hopeless Fountain Kingdom

Nová alba

FOTO: EMI

Americká zpěvačka Halsey přichází po dvou letech se svým druhým studiovým albem. Navazuje na něm na příjemný synthpop, který přináší hned několik velmi příjemných a zapamatovatelných melodií.

All Time Low: Last Young Renegade

Nová alba

FOTO: Fueled By Ramen

Ve čtrnáctém roce své existence přichází americká kapela se svou sedmou deskou. Ve srovnání s těmi předešlými je možná o kousek rockovější. Formace nebrala ohled na zvukovou líbivost, naopak oprášila svůj rockový základ.

Dan Auerbach: Waiting On A Song

Nová alba

FOTO: Warner Music

Na nahrávce Dana Auerbacha, jinak člena kapely The Black Keys. se podíleli i kytaristé Duane Eddy a Mark Knopfler, baskytarista Dave Roe, bubeník Gene Christman, klavírista Bobby Wood a členové formace The Memphis Boys. Je na ní deset skladeb, včetně písně Malibu Man, která vznikla jako pocta Ricku Rubinovi.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: