Na prvním místě trůní Suicide Squad, který slepil do jednoho filmu různé komiksové hrdiny. Velké naděje a pak zklamání, píše v kostce magazín: „Co Hollywood udělá, když posbíral partu top superhrdinů do jednoho filmu a vstoupil do hlubšího, temného, oslnivého světa ve stylu Christophera Nolana a trilogie Dark Knight? Skvělý nápad? Ne, ani trochu.“

Will Smith a Helen Mirrenová

Will Smith a Helen Mirrenová (Collateral Beauty: Druhá šance)

FOTO: Freeman Entertainment

Warcraft, zfilmovaná počítačová hra, zaujal druhé místo a bronz si vysloužila uplakaná Collateral Beauty: Druhá šance. Velmi nudný hollywoodský dojáček s překombinovaným zmateným scénářem ukazuje Willa Smithe jako ředitele reklamky, který překonává smrt dcerky.

Tom Hanks a Felicity Jonesová.

Tom Hanks a Felicity Jonesová (Inferno)

FOTO: Falcon

Do seznamu se dostala i americká válečná romance Allied (Spojenci) režiséra Roberta Zemeckise, které vyčítají nedostatek chemie mezi hlavními postavami. Páté místo. Režisér Ron Howard se pokouší s Tomem Hanksem převádět na filmové plátno záhadologické knihy Dana Browna a posledním počinem je Inferno. Podle RollingStonu „bez života, bezbarvé a asexuální“.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

FOTO: Falcon

Na šestém místě je Independence Day: Resurgence, opožděné pokračování akčního trikového filmu z devadesátých let. Sedmé místo a zase pokračování - tentokrát Alenka v říši divů: Za zrcadlem. Tento díl už nedělal Tim Burton, ale James Bobin, který podle magazínu „postrádá vizi svého předchůdce“. Průšvih pro Johnnyho Deppa.

Party je v plném proudu...

Pařba o Vánocích

FOTO: Freeman Entertainment

Osmý je americký nezávislý film American Pastoral a devátá Aliance, další teenagerská knižní sága, kterou nudně zfilmovali. Konečně na příčce desáté skončila Office Christmas Party (Pařba o Vánocích). Kritici čekali poměrně hodně od komedie, která má  hvězdy typu Jennifer Anistonové a Jasona Batemana, jenže i když některé jednotlivé gagy fungují, celkově je scénář dost hloupý, nedodělaný, ospalý. Jako bychom příběh viděli už desetkrát.