Pořadatelé ohlásili i účast elektro-tanečních experimentátorů The Bloody Beetroots,  indiepopových Kaliforňanů Fosterthe People a britských Moose Blood. Potvrdili tak, že i příští rok bude festival ve znamení představování jak velkých hvězd, tak umělců, kteří jsou na začátku své kariéry a na dobré cestě ji naplnit.

Evanescence jsou zatím nejslavnější kapelou na rodícím se seznamu pro příští ročník festivalu. Na svět přišli v roce 1995 v Little Rocku v Arkansasu. Založili je zpěvačka a pianistka Amy Lee a kytarista Ben Moody.

První album Fallen vydali v roce 2003 a hned se stali světovými hvězdami první velikosti. Ve své hudbě mísí nu-metal a gotický rock, navíc debut ukázal, že kapela má velký autorský smysl pro klenuté a silné melodie.

V roce 2006 vyšlo druhé album The Open Door a rok 2011 přinesl zatím poslední desku nazvanou prostě Evanescence. Následně se kapela na několik let odmlčela, nicméně letos na podzim se vrátila na pódia a v Americe odehrála několik koncertů.

V roce 2017 vyrazí na evropské turné a některé informace hovoří o tom, že by měla v první polovině roku vydat novou desku.

Další jména z programu Rock for People budou pořadatelé dávkovat v následujících týdnech.