Beardyman, který je jedním z nejlepších světových umělců svého oboru, ve svých vystoupeních střídá žánry jako drum and bass, dubstep či hip hop a prokládá je komediálními scénkami nebo humornou komunikací s publikem. „Na jeho vystoupení se velice těšíme a ohlasy našich fanoušků věstí, že bude před pódiem fenomenální atmosféra,“ říká ředitel festivalu Kamil Rudolf oznámení tohoto umělce.

Urban Stage, kde Beardyman vystoupí, letos přivítá i další slavná jména. Pfel & Greem jsou polovina francouzského DJ seskupení C2C, které má takové hity jako Down The Road nebo Happy s D. Martinem. „Tito Francouzi předvádějí za mixem a gramofony neskutečné kousky a jejich dýdžejské umění je na nejvyšší možné úrovni. Jsme moc rádi, že se nám taková jména daří dovést k nám do ocelové Ostravy,“ dodává Rudolf.

Beardyman

Beardyman

Fanoušci největšího tanečního festivalu v srdci Evropy se dočkali i nově oznámených českých zástupců. V létě se v areálu vysokých pecí a koksoven objeví nejznámější česká dýdžejka Lucca, velmi populární a oblíbená kapela Skyline nebo alternativní skupina Midi Lidi.

Festival Beats for Love Pepino se koná v Ostravě 30. června do 2. července.