Její koncertní program bude postavený jak na nových písničkách, tak na hitech z minulých let. Vše doprovodí výpravná scéna, na kterou jsou fanoušci kapely z jejích živých vystoupení zvyklí. Bílou barvu, která doprovázela Mandrage v posledním roce, ale tentokrát nahradí stříbrná a koncepční design s diskotékovými koulemi, zrcadly nebo blýskavými kostýmy.

„Naše nejnákladnější turné bude plné her se zrcadly a světlem. Inspirovali jsme se u velkých slavných triků kouzelníků jako Houdini či Copperfield. Ti všichni využívali spoustu zrcadel k tomu, aby mohli být v jeden okamžik na dvou místech najednou. Zrcadla jsou spojena i s celou dekadentní semdesátkovou pop kulturní scénou, ze které jsme občas čerpali i hudebně na nové desce. Takže čekejte i zrcadlové disko koule a blýskavé kostýmy,“ popisuje bubeník Mandrage Matyáš Vorda.

Turné začne 26. února v plzeňském KD Peklo, od den později bude pokračovat v Karlových Varech, 4. března v Havlíčkově Brodu a 9. března v Brně. V Praze se zastaví 23. března ve Foru Karlín a skončí 16. dubna v Ústí nad Labem. V roli předkapel Mandrage se na koncertech představí Animé a Electric Lady.